• 01dec
          • Deň otvorených dverí

V stredu, 1.12. sme otvorili dvere pre deti a rodičov z materskej školy v Starej Haliči. O0d druhej vyučovacej hodiny si v doprovode riaditeľa školy pozreli ako prebieha vyučovanie v triedach prvého stupňa, prskúmali priestory učební, školského klubu i spoločné priestory školy. Zavítali aj na vyučovanie žiakov druhého stupňa a mohli vidieť aj telocvične či posilňovňu školy. Na záver sa ešte hlavne rodičia oboznámili s webovou stránkou školy a dostali od riaditeľa školy podrobné informácie o vnútorných procesoch v škole. Spoločným posedením pri občerstvením tak zavŕšili vydarené dopoludnie. Všetkým našim budúcim prvákom želáme všetko najlepšie a odkazujeme im, že sa na nich veľmi tešíme.