• ŠAKHAL - školský atletický klub Halič

• Naša škola sa zapojila do projektu Slovenského atletického zväzu (ďalej len SAZ) DETSKÁ ATLETIKA.

Dňa 20. 9. 2018 bol náš školský atletický klub oficiálne zaregistrovaný pod názvom ŠAKHAL - ŠKOLSKÝ ATLETICKÝ KLUB HALIČ (š - školský, a - atletický, k  - klub, hal - Halič).

ŠAKHAL vznikol s cieľom:

• zvýšiť pohybovú aktivitu detí na škole,
          • rozvíjať všetky pohybové schopnosti (kondičné, koordinačné) v podobe celoročnej pravidelnej tréningovej činnosti,
          • naučiť deti základným technickým atletickým zručnostiam,
          • pestovať u detí pozitívny vzťah k pravidelnej pohybovej aktivite,
          • príprava na školské atletické preteky, preteky organizované SAZ.

Pre koho je atletický klub vhodný?

Pre všetky zdravé deti (žiakov) našej školy vo veku od 6 - 12 rokov, ktoré milujú pohyb a šport.

Tréningy:

V školskom roku 2021/2022 každý štvrtok od 13:45 - 14:45 v športovom areáli alebo telocvičniach ZŠ s MŠ Hany Ponickej.

Tréneri:

Mgr. Zuzana Kresáneková - učiteľka telesnej a športovej výchovy a tréner detskej atletiky

Mgr. Kristián Fajčík - tréner detskej atletiky

(trénerské certifikáty)

Ako sa prihlásiť ?

Prihláška a tlačivo pre lekárske potvrdenie je na stiahnutie TU (pdf súbor)

Alebo osobne u Mgr. Zuzany Kresánekovej (0905808711, zuzanakresanekova@gmail.com)