🐝🐞🦉PLASTELÍNKOVO v ŠKD🌈 V piatok (2.10.2020) sme v našom ŠKD z plastelíny tvorili, veľmi sme sa pri tom bavili. Riško pre nás Plastelínkovo vymyslel, bolo to super, malo to zmysel.😉 Naše pršteky sme si precvičili a krásne dúhy🌈, srdiečka❤️, slniečka🌞,postavičky🙋♀️🙋♂️zvieratká🐅🐘, ale aj vojačikov👩✈️👨✈️vyrobili. Parádnych výrobkov bolo veľa, hodnotenie padlo na pána zástupcu školy a pána riaditeľa. Rozhodovanie bolo ťažké veru, prvé tri miesta dostali krásnu cenu🎀. Ani ostatní smutní nezostali, za svoju šikovnosť sladkú odmenu dostali🍭. Viac sa o Plastelínkove dozviete, keď si náše foto videjko pozriete.
Deti a pani vychovávateľky ŠKD 🌈