Počas celého októbra sme krásnych šarkaníkov vyrábali, za ktoré sme 27.11.2018 v ŠKD hodnotenie dostali. Naša porota bola veru prísna, no správne zhodnotila, to je vec istá. Pani kuchárky nám prvé tri miesta oznámili a víťazov veľmi potešili. Prvé miesto Nelka Orlaiová dostala a s veľkou radosťou sa na všetkých usmiala. Druhé miesto súrodencom Sofke a Samkovi Martinkovcom patrilo, šarkaníka vyrobiť, sa im darilo. Tretia bola Jenátová Vaneska, každý jej od radosti zatlieskal. Ostaní zúčastnení smutní veru neboli, sladké lízanky za svoju šikovnosť dostali. Na ďalšiu šarkaniádu v ŠKD sa tešiť budeme, krásnych šarkanov opäť prinesieme.
Deti a pani vychovávateľky z ŠKD