Milí rodičia z 1.A! Ďakujem Vám za to, že tak príkladne zvládate túto pre nás všetkých novú a neľahkú situáciu. Počas pár dní ste sa stali učiteľmi, vychovávateľmi, pani kuchárkami, priateľmi a spolužiakmi Vašich detičiek. Ja viem, že to nie je ľahké sa tak rýchlo prispôsobiť danej situácii a som rada, že si uvedomujete dôležitosť vzdelávania sa Vašich detí. Pochopili ste princíp učeniu sa doma a veľmi si to cením. Ste mi veľkou oporou a ďakujem, že mi každodenne umožňujete elektronickú komunikáciu s Vami i s detičkami a posielate mi množstvo fotiek a videí. Verím, že to spoločne zvládneme! Som rada, že vďaka Vám, starostlivým rodičom a úžasným detičkám z 1.A môžeme plnohodnotne napredovať.
Mgr. Monika Bernátová, triedna učiteľka 1.A